Ohlédnutí za Festivalem

25. ročník Festivalu vzdělávání úspěšně proběhl a přivítal velké množství účastníků, ať už ze strany žáků, pedagogů, rodičů, ale i prarodičů a kamarádů. Naše poradenská zóna, která byla hned prvním místem, s kterým se návštěvníci potkali byla místem, u kterého se zastavil téměř každý návštěvník celé dvoudenní události. 

Všichni návštěvníci si mohli vyzkoušet zajímavé a praktické aktivity, které jednotlivé školy na svých stáncích nabízely. A možností bylo opravdu mnoho - střelba, první pomoc, tvorba vlastních placek, masáže, výměna kola, květinová aranž, chemické pokusy, ovládání robotů a mnoho dalšího. I příležitost zažít konzultaci v rámci Poradenské zóny využívalo velké množství zájemců. Kariérové poradenství nepřetržitě zajišťovali naši poradci JCMM, z. s. p. o., společně s pracovníky brněnské pobočky Úřadu práce, kteří společně "skonzultovali" na 189 žáků. 

Nakonec se úderem 17. hodiny v sobotu odpoledne brány pavilonu V zavřely a pro zájemnce o střední školu se zase otevřou za rok, kdy nás čeká další skvělý ročník.

Více fotografií naleznete v dolní části homepage v naší fotogalerii.