Festival

Vyber si střední! Online!

Festival vzdělávání se v roce 2021 konal opět online, a to 3. a 4. prosince na www.vyberskoly.cz!

Festival je za námi, ale střední školu si stále můžeš vybrat s pomocí našeho srovnávače jihomoravských středních škol na www.vyberskoly.cz.

Jak na to?

Najdi si svou školu ve srovnávači jihomoravských středních škol. Vyfiltruj si školy, které tě zajímají. Pročti si informace, podívej se na videa ze škol. A nakonec si srovnej, která střední pro tebe vychází nejlíp.

Pokud si nevíš rady, obrať se na kariérového poradce. Vyber si způsob, jaký ti nejvíc vyhovuje. Online konzultace přes videohovor, chat, e-mail nebo osobní konzultace. Kontaktuj nás tady.

Výběr střední školy nikdy nebyl jednodušší!

O festivalu

Festival vzdělávání – to je 121 jihomoravských škol na jednom místě. Na Festivalu vzdělávání se žáci základních škol a jejich rodiče každoročně mohou seznámit s možnostmi středoškolského vzdělávání v Jihomoravském kraji. Účastní se ho školy všech zaměření z celého kraje.

V roce 2021 se vlivem vývoje epidemické situace festival podruhé po sobě uskutečnil pouze v online prostředí. Týmy JCMM a Jihomoravského kraje však učinily všechny kroky k tomu, aby prezentace škol i podpora kariérových poradců byly i v online v odpovídající kvalitě.

Čísla roku Festivalu vzdělávání 2021. Za 3. a 4. prosince jsme:

Tiskovou zprávu k Festivalu vzdělávání najdeš zde.

Fotogalerie z minulých ročníků je tady.

Organizátorem Festivalu je Jihomoravský kraj, který převzal nad touto každoročně pořádanou akcí záštitu. Partnerskou organizací zajišťující elektronické přihlášení vystavovatelů a podporu Festivalu prostřednictvím portálu Vyberskoly.cz je JCMM