Festival

Vyber si střední!

Festival vzdělávání  už 25. a 26. listopadu 2022 OPĚT ONLINE!

O festivalu

Festival vzdělávání – to je 121 jihomoravských škol na jednom místě, kde se žáci základních škol a jejich rodiče mohou seznámit s možnostmi středoškolského vzdělávání v Jihomoravském kraji.

Po dobrých zkušenostech z minulých let se festival i letos uskuteční v online prostředí. Zajistili jsme, aby prezentace škol i podpora kariérových poradců byly na úrovni odpovídající 21. století.

Střední školu si můžeš kdykoliv vybrat s pomocí našeho srovnávače jihomoravských středních škol na www.vyberskoly.cz.

Jak na to?

Najdi si svou školu ve srovnávači jihomoravských středních škol. Vyfiltruj si školy, které tě zajímají. Filtrovat můžeš podle okresu, oboru, zřizovatele nebo dostupnosti internátního ubytování. Pročti si informace, podívej se na videa ze škol. A nakonec si porovnej, která střední pro tebe vychází nejlíp.

Pokud si nevíš rady, obrať se na kariérového poradce. Vyber si způsob, jaký ti nejvíc vyhovuje. Online konzultace přes videohovor, chat, e-mail nebo osobní konzultace. Kontaktuj nás tady.

Hlavní program Festivalu vzdělávání se bude odehrávat 25. a 26. listopadu na webu VýběrŠkoly.cz.

Na co se můžeš těšit?

Poradenství JCMM na Festivalu vzdělávání.

Nevíš si rady? Poradíme ti!

Oficiálně se to jmenuje kariérové poradenství. Probereme s tebou, co tě baví, k čemu máš vlohy, a pobavíme se o oboru přesně pro tebe.

Máme bohaté zkušenosti a známe všechny školy v kraji!

Online srovnávač jihomoravských středních škol

Videa středních škol a další.

Program budeme průběžně doplňovat.

Fotogalerie z minulých ročníků je tady.

Organizátorem je Jihomoravský kraj, který převzal nad touto každoročně pořádanou akcí záštitu. Partnerskou organizací je JCMM.