Festival vzdělávání

20.–21. listopadu 2020

O Festivalu

Festival vzdělávání je jedinečnou příležitostí pro žáky a jejich rodiče, jak se dozvědět více o pestré nabídce středních škol a jejich oborů z celého Jihomoravského kraje. Školy, firmy, poradenství, to vše a mnohé další na tebe čeká na Festivalu vzdělávání 2020.

Organizátorem Festivalu je Jihomoravský kraj, který převzal nad touto každoročně pořádanou akcí záštitu. Partnerskou organizací zajišťující elektronické přihlášení vystavovatelů a podporu Festivalu prostřednictvím portálu Vyberskoly.cz je JCMM, z. s. p. o.

Na Festivalu získáš:

• přehled o nabídkách středních škol
  • přehled o jednotlivých oborech a řemeslech
  • podrobné informace o podmínkách studia na konkrétních středních školách
  • příležitost zúčastnit se diskusí se zástupci významných zaměstnavatelů z Jihomoravského kraje
  • přehled o aktuální situaci na trhu práce

Něco na víc:

• souteže o hodnotné ceny
  • možnost vyzkoušet si praktické aktivity na interaktivních plochách pavilonu
  • možnost vyzkoušet si zdarma kariérové poradenství
  • navštívíte relax zónu s aktivitami středisek volného času

Kde a kdy?

• Výstaviště Brno – pavilon V, Výstaviště 405/1, Brno
  • pátek 20. 11. sobota 21. 11. 2020

Kudy k nám? No šalinó č. 1, ne?

Souhlas s pořizováním audiovizuálních záznamů:

Účastí na Festivalu vzdělávání udělujete svolení k pořízení obrazových a zvukových záznamů Vaší osoby, a to bez bližší identifikace Vaší osoby. Dále udělujete souhlas zaznamenat Vaše projevy osobní povahy a dalších osobních atributů. Vše uvedené bude pořízeno za účelem propagace Festivalu vzdělávání a navazujících aktivit a publikováno výhradně na webech Jihomoravského kraje a JCMM, z. s. p. o. a také na jejich sociálních sítích.