Pro vystavovatele

 

Základní informace pro vystavovatele na 26. ročníku Festivalu vzdělávání

 

Festival vzdělávání se bude konat v areálu BVV v pavilonu V ve dnech 20.–21. listopadu 2020. Organizace Festivalu bude navazovat na loňský ročník s novinkou v systému přihlašování - přihlášky vystavujících organizací budou přijímány prostřednictvím připraveného elektronického formuláře na webu Vyberskoly.cz.

Registrace vystavovatelů probíhá

1. 7. – 25. 9. 2020

 

Jak to funguje?

1. Klikněte na tlačítko "Registrace" níže. (Možnost registrovat se naleznete i na domovské stránce www.vyberskoly.cz, na pravé horní straně.)

2. Po kliknutí na tlačítko níže se zobrazí nové okno s registračním formulářem.

3. V první řadě je nutné registrovat se do samotného systému IS JCMM, následně budete přesměrováni rovnou k vyplňování přihlášky na Festival.

4. Po vyplnění obou těchto formulářů odesíláte informace a závazně se přihlašujete na Festival vzdělávání.

5. Vyplněnou a odeslanou přihlášku si můžete opětovně zobrazit přihlášením do IS JCMM na homepage. (Údaje pro přihlášení do systému vyplňujete při prvotní registraci.)

 

Pro registraci do IS JCMM a vyplňování přihlášky doporučujeme používat tyto prohlížeče (přednostně): Firefox, Google Chrome, Edge, Internet Explorer (min. verze 11).

Registrace
 

 

Důležité informace:

Pokud se přihlásí škola, jejímž zřizovatelem je Jihomoravský kraj do 15. 8. 2020, má nárok na finanční příspěvek na stavbu stánku. Výše příspěvku bude zveřejněna na poradách ředitelů koncem měsíce srpna (max. výše příspěvku může být až do výše ceny stavby standardního stánku 3 x 4 m vč. DPH).

Po uzávěrce přihlášek Jihomoravský kraj přidělí přihlášeným školám čísla stánků na ploše pavilonu V s přihlédnutím k preferencím škol, v jaké sekci by chtěly mít stánek umístěný (např. sekce stavebnictví, strojírenství, zdravotnictví apod.) Vytvořený plán s rozmístěním přihlášených škol bude předán zástupcům BVV. Na základě tohoto plánu budou pověření pracovníci BVV od 2. 10. 2020 oslovovat e-mailem všechny přihlášené vystavovatele s výzvou k potvrzení objednané velikosti stánku se standardním vybavením a nabídkou možností přiobjednání nadstandardního vybavení dle nabídky BVV. Součástí této objednávky budou i počty požadovaných vjezdů do areálu nebo průkazů pro vystavovatele. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace