Festival vzdělávání

Kdy?

pátek 22.11. 9:00 - 18:00 h sobota 23.11. 9:00 - 17:00 h

Kolik zaplatíš?

Organizovaný vstup žáků s pedagogickým doprovodem (v pátek mezi 9:00-14:00 h), na základě jmeného seznamu, je zdarma. Ostatní návštěvníci 20 Kč.

Kudy k nám? No šalinó č. 1, ne?

O Festivalu

Festival vzdělávání je jedinečnou příležitostí pro žáky a jejich rodiče, jak se dozvědět více o pestré nabídce středních škol a jejich oborů z celého Jihomoravského kraje. 3 pořádající organizace, 2 dny, 1 místo: školy, firmy, poradenství, to vše a mnohé další na tebe čeká na Festivalu vzdělávání 2019.

Organizátorem Festivalu je Jihomoravský kraj, který převzal nad touto každoročně pořádanou akcí záštitu. Partnerskou organizací, která má na starost především jednotlivé vystavovatele (školy, firmy apod.) je Střední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizace. Webovou podporou Vyberskoly.cz se pak zabývá JCMM, z. s. p. o.

Na Festivalu získáš:

• Přehled o nabídkách středních škol;
  • přehled o jednotlivých oborech a řemeslech;
  • podrobné informace o podmínkách studia na konkrétních středních školách;
  • příležitost zúčastnit se diskusí se zástupci významných zaměstnavatelů z Jihomoravského kraje;
  • přehled o aktuální situaci na trhu práce.

Něco na víc:

• Souteže o hodnotné ceny;
  • možnost vyzkoušet si praktické aktivity na stánku škol;
  • možnost vyzkoušet si zdarma kariérové poradenství;
  • seznámíte se a dozvíte se o aktivitách středisek volného času a mnoho dalšího.

Souhlas s pořizováním audiovizuálních záznamů:

Účastí na Festivalu udělujete svolení k pořízení obrazových a zvukových záznamů Vaší osoby, a to bez bližší identifikace Vaší osoby. Dále udělujete souhlas zaznamenat Vaše projevy osobní povahy a dalších osobních atributů. Vše uvedené bude pořízeno za účelem propagace Festivalu vzdělávání a navazujících aktivit a publikováno výhradně na webech Jihomoravského kraje a JCMM, z. s. p. o. a na jejich sociálních sítích.